Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Výměna a vrácení zboží

Reklamní trička ve vyšší gramáži

Chcete silnější tričko a Economy, nebo Classic je pořád malá gramáž? Právě pro vás jsme rozšířili nabídku reklamního textilu o dámské tričko Exclusive a pánské tričko Heavy.

Kvalita za rozumnou cenu, to jsou trička Exclusive a Heavy. Opět jsme vyslyšeli vaše potřeby a naskladnili trička ve vysoké gramáži v pánské i dámské variantě.

Dámské tričko Exclusive je vyrobeno v gramáži 180 g/m2 a vybrat si můžete z široké nabídky atraktivních barev – černá, bílá, červená, královsky modrá a oranžová. Jedná se kompletně o bavlněné tričko, které je vhodné nejen pro reklamní účely, k potisku, ale i k běžnému nošení.

Další novinkou je pánské tričko Heavy, které je nyní králem mezi tričky na našem e-shopu. Pro příznivce maximální kvality, vysoké gramáže a pohodlného střihu je tričko Heavy naprosto ideální volbou. Kvalitní střihové provedení podtrhuje moderní způsob úpravy povrchu textilu silikonem. Díky této úpravě dojde k úplnému zahlazení textilního vlákna a tričko je dokonale jemné, odolné vůči oděru, nežmolkuje se, méně se mačka a je výrazně lesklejší. Právě dokonale hladký povrch je naprosto ideální pro potisk triček. Jestli toužíte po TOP tričku, určitě sáhněte po Heavy.