Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Výměna a vrácení zboží

Anketa

O jaký sortiment bychom měli rozšířit nabídku?

11% Obuv

Stylová pracovní obuv

Pro náročné pracanty nabízíme moderní pracovní obuv z kolekce Ardon. Atraktivní ochranná pracovní obuv, která vás dostane svým jedinečným designem.

Pracovní obuv, která vypadá jako běžná a přesto splňuje podmínky jako ochranná pracovní obuv. I takové pracovní boty můžete nyní zakoupit na našem e-shopu. Aktuálně nabízíme 3 moderní provedení. Obuv Rasper S1P s atraktivními červenými doplňky a reflexními prvky pro vyšší viditelnost. Dále je to Derrick S3 - stylová polobotka z pravé kůže a textilie s ochrannými vlastnostmi a poslední je pracovní obuv Digger S1P - moderní polobotka ve sportovním designu v černo-modré barevné kombinaci.

Všechny tři boty jsou bez kovových částí a díky tomu jsou o mnoho lehčí, než běžně používaná obuv. Klasická ocelová špička je zde nahrazena moderní ultra lehkou kompozitovou špičkou. Po náročném pracovním dnu tak budete cítit rozdíl v lehčích nohách. Kromě ochranné špičky mají všechny tři typy flexibilní vnitřní kevlarovou stélku, která zajišťuje ochranu proti propíchnutí.Výprodej