Vážení zákazníci, z důvodu stěhování skladu výrobce značek James & Nicholson a Myrtle Beach může ve výjimečných případech dojít k prodloužení dodací lhůty. Děkujeme za pochopení.
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a dopravu máte zdarma
0 0 Kč
s DPH

Výrobci 15. 5. 2018

BATA INDUSTRIALS®

Společnost Bata Industrials® je holandskou divizí největší obuvnické společnosti na světě Bata Shoe Organization, která dodnes nese jméno po svých českých zakladatelích.  Specializuje se na výrobu bezpečnostní obuvi, která je nejen pohodlná, ale především také chrání zdraví pracovníků.


High-tech produkce společnosti kombinuje nejmodernější materiály s pokrokovou technologií a nejnovějšími poznatky z oblasti biomechaniky. Díky automatizované čipové technologii je výroba rychlejší, kvalitnější a flexibilnější a doplňování zásob zase pružnější.

Podívejte se, jak vypadá výroba těchto prvotřídních bot přímo v Nizozemí.

Bezpečnost

Snahou společnosti je především vyvíjet anatomicky optimální obuv, která odráží potřeby evropského trhu a přitom je dostupná pro co nejvíce zákazníků. Proto také investuje do vývoje vlastních výzkumných laboratoří i náročného testování v praxi. Společnost spolupracuje s nejvýznamnějším centrem pro výzkum a technologii SATRA. Díky tomu má obuv skvělou kvalitu, která odpovídá nejpřísnějším ortopedickým standardům. Veškerá obuv je certifikována dle evropské normy EN ISO 20345:2011.

Zdraví a pohodlí

Pohodlné nošení a zdravotní výhody zajišťuje několik prvotřídních technologických systémů, kterými boty společnosti Bata Industrials® disponují:

TUNNEL SYSTEM®

Zajišťuje absorpci energie a stabilitu v oblasti paty, tlumí nárazy způsobené chůzí, chrání klouby a udržuje nositele ve vzpřímené poloze. Podešev obsahuje výrazný prolis nazývaný tunel, který rozkládá tlak na větší plochu. Váha nositele nemá na funkci obuvi vliv.

 

WALKLINE® 2.0

Jedná se o podpůrný systém pro optimalizaci chůze, který eliminuje zdravotní komplikace způsobené nošením nevhodné bezpečnostní obuvi. Zajišťuje tak přirozený pohyb a pohodlnou chůzi i v náročných pracovních podmínkách.

Výrobky WALKLINE® jsou k dostání až ve 3 šířkách (úzké, standardní, široké), protože kvalitu nošení ovlivňuje nejen délka. Osa obuvi je přizpůsobena ose nohy a plně tak vychází vstříc biomechanickým funkcím. Upevnění chodidla v obuvi spočívá ve stažení směrem k patě, nikoli k nártu. To umožňuje pohodlný a přímý krok. Ohyb obuvi je plně přizpůsoben ohybovým zónám nohy tak, aby chůze vyžadovala co nejméně energie.

Kombinace podpěry paty, tunelového systému a měkké mezipodešve absorbuje náraz. Tím se zmírňuje tlak na klouby a rozkládá se hmotnost, aby se eliminovalo působení na klenbu chodidla. Složením různých druhů materiálů se dosahuje maximálního ohybu a torze podrážky tak, aby snižovala únavu chodidla a odpružila každý krok.

 

PROTISKLUZOVÉ PODEŠVE

Přilnavost k povrchu je jedním z důležitých parametrů obuvi. Optimálních vlastností je dosaženo pečlivým výběrem materiálů a profilů podešve.

Duální PU – složená z 2 vrstev polyuretanu rozdílné hustoty. Je lehká, tlumí nárazy, vynikající přilnavost a stabilita.

 

Tri Tech Plus® - trvanlivá podešev z pryže odolná teplotě až 300°C. Optimálně tlumí nárazy, vynikající přilnavost i stabilita.

 

QuattroTech® - flexibilní podešev ze 4 materiálů různých vlastností. Perfektně tlumí nárazy, má výbornou přilnavost i stabilitu.

 

VIBRAM®

Tyto podešve italské značky mají vysokou odolnost proti oděru, jsou proslulé vynikající přilnavostí materiálu na široké škále povrchů. Poprvé byly použity na horolezeckých botách.

 

COOL COMFORT®

Je to podšívka z technicky vysoce pokročilého materiálu z několikavrstvé distanční pleteniny. Tato struktura díky vnitřní ventilace vzduchu zajišťuje při chůzi měkký, suchý a svěží pocit i při celodenním pracovním výkonu.

 

BICKZ COOL SYSTEM®

Revoluční systém, díky kterému bota skvěle padne, je vyroben z kvalitních materiálů pohlcujících vlhkost. Tyto vlastnosti mu pomáhají kontrolovat vlhkost a vaše nohy budou dostatečně větrané. Pracovat tak můžete pohodlně a v suchu.

      

ODOR CONTROL®

Patentovaný antimikrobiální systém účinně bojuje proti zápachu obuvi. Základem této 100% ekologické metody je extrakt z máty peprné, která přirozeně eliminuje 99,9% bakterií. Funguje až do teploty 240°C.

 

Pokud tedy vyžadujete vysokou kvalitu, pohodlí a bezpečnost při práci, budou pro Vás tyto boty nejlepším výběrem, kterého určitě nebudete litovat.

Boty jsou použitelné v mnoha odvětvích průmyslu a každý si tak může vybrat, které jsou právě pro něj nejvhodnější.

Potřebujete pomoci s výběrem pracovních bot? Připravili jsme pro Vás článek Jak vybrat vhodnou pracovní obuv.


Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli

Rubrika

VýrobciAutor článku
Monika Hloušková


Komentáře

Zatím žádné názory


Napsat komentář

Články, které by vás mohly zajímat 9

Logistické centrum společnosti Adler

Logistické centrum společnosti Adler

Adler Czech, a.s. je největším tuzemským výrobcem a distributorem reklamního textilu a pracovního oblečení. Vývojové…

Číst více

ARDON SAFETY s.r.o.

ARDON SAFETY s.r.o.

Společnost ARDON SAFETY vznikla v roce 2000 a je přední velkoobchodní společností s pracovními oděvy, ochrannou a…

Číst více

HALFAR®

HALFAR®

Společnost Halfar® se zabývá výrobou kvalitních reklamních i speciálních tašek, batohů, konferenčních desek a spoustou…

Číst více

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s. je přední výrobce a dovozce pracovního i volnočasového oblečení. Přečtěte si tento článek a dozvíte…

Číst více

GUSTAV DAIBER GmbH

GUSTAV DAIBER GmbH

Společnost Gustv Daiber GmbH je v dnešní době jedním z předních výrobců reklamního textilu v Evropě. Výjimečná je…

Číst více

Společnost ADLER

Společnost ADLER

Společnost Adler®, s hlavním sídlem v Ústí nad Labem, vznikla v roce 2000 a je výrobcem značkového reklamního textilu…

Číst více