• +420 608 330 123 (zákaznická podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potisk a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.cz

Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Výměna a vrácení zboží

BATA INDUSTRIALS®

Společnost Bata Industrials® je holandskou divizí největší obuvnické společnosti na světě Bata Shoe Organization, která dodnes nese jméno po svých českých zakladatelích.  Specializuje se na výrobu bezpečnostní obuvi, která je nejen pohodlná, ale především také chrání zdraví pracovníků.

High-tech produkce společnosti kombinuje nejmodernější materiály s pokrokovou technologií a nejnovějšími poznatky z oblasti biomechaniky. Díky automatizované čipové technologii je výroba rychlejší, kvalitnější a flexibilnější a doplňování zásob zase pružnější.

Podívejte se, jak vypadá výroba těchto prvotřídních bot přímo v Nizozemí.

Bezpečnost

Snahou společnosti je především vyvíjet anatomicky optimální obuv, která odráží potřeby evropského trhu a přitom je dostupná pro co nejvíce zákazníků. Proto také investuje do vývoje vlastních výzkumných laboratoří i náročného testování v praxi. Společnost spolupracuje s nejvýznamnějším centrem pro výzkum a technologii SATRA. Díky tomu má obuv skvělou kvalitu, která odpovídá nejpřísnějším ortopedickým standardům. Veškerá obuv je certifikována dle evropské normy EN ISO 20345:2011.

Zdraví a pohodlí

Pohodlné nošení a zdravotní výhody zajišťuje několik prvotřídních technologických systémů, kterými boty společnosti Bata Industrials® disponují:

TUNNEL SYSTEM®

Zajišťuje absorpci energie a stabilitu v oblasti paty, tlumí nárazy způsobené chůzí, chrání klouby a udržuje nositele ve vzpřímené poloze. Podešev obsahuje výrazný prolis nazývaný tunel, který rozkládá tlak na větší plochu. Váha nositele nemá na funkci obuvi vliv.

                                                                                                  

WALKLINE® 2.0

Jedná se o podpůrný systém pro optimalizaci chůze, který eliminuje zdravotní komplikace způsobené nošením nevhodné bezpečnostní obuvi. Zajišťuje tak přirozený pohyb a pohodlnou chůzi i v náročných pracovních podmínkách.

Výrobky WALKLINE® jsou k dostání až ve 3 šířkách (úzké, standardní, široké), protože kvalitu nošení ovlivňuje nejen délka. Osa obuvi je přizpůsobena ose nohy a plně tak vychází vstříc biomechanickým funkcím. Upevnění chodidla v obuvi spočívá ve stažení směrem k patě, nikoli k nártu. To umožňuje pohodlný a přímý krok. Ohyb obuvi je plně přizpůsoben ohybovým zónám nohy tak, aby chůze vyžadovala co nejméně energie.

Kombinace podpěry paty, tunelového systému a měkké mezipodešve absorbuje náraz. Tím se zmírňuje tlak na klouby a rozkládá se hmotnost, aby se eliminovalo působení na klenbu chodidla. Složením různých druhů materiálů se dosahuje maximálního ohybu a torze podrážky tak, aby snižovala únavu chodidla a odpružila každý krok.

                                                                      

PROTISKLUZOVÉ PODEŠVE

Přilnavost k povrchu je jedním z důležitých parametrů obuvi. Optimálních vlastností je dosaženo pečlivým výběrem materiálů a profilů podešve.

Duální PU – složená z 2 vrstev polyuretanu rozdílné hustoty. Je lehká, tlumí nárazy, vynikající přilnavost a stabilita.

                             

Tri Tech Plus® - trvanlivá podešev z pryže odolná teplotě až 300°C. Optimálně tlumí nárazy, vynikající přilnavost i stabilita.

         

QuattroTech® - flexibilní podešev ze 4 materiálů různých vlastností. Perfektně tlumí nárazy, má výbornou přilnavost i stabilitu.

                              

VIBRAM®

Tyto podešve italské značky mají vysokou odolnost proti oděru, jsou proslulé vynikající přilnavostí materiálu na široké škále povrchů. Poprvé byly použity na horolezeckých botách.

                    

COOL COMFORT®

Je to podšívka z technicky vysoce pokročilého materiálu z několikavrstvé distanční pleteniny. Tato struktura díky vnitřní ventilace vzduchu zajišťuje při chůzi měkký, suchý a svěží pocit i při celodenním pracovním výkonu.

                                                  

BICKZ COOL SYSTEM®

Revoluční systém, díky kterému bota skvěle padne, je vyroben z kvalitních materiálů pohlcujících vlhkost. Tyto vlastnosti mu pomáhají kontrolovat vlhkost a vaše nohy budou dostatečně větrané. Pracovat tak můžete pohodlně a v suchu.

                              

ODOR CONTROL®

Patentovaný antimikrobiální systém účinně bojuje proti zápachu obuvi. Základem této 100% ekologické metody je extrakt z máty peprné, která přirozeně eliminuje 99,9% bakterií. Funguje až do teploty 240°C.

         

Pokud tedy vyžadujete vysokou kvalitu, pohodlí a bezpečnost při práci, budou pro Vás tyto boty nejlepším výběrem, kterého určitě nebudete litovat.

Boty jsou použitelné v mnoha odvětvích průmyslu a každý si tak může vybrat, které jsou právě pro něj nejvhodnější.

Potřebujete pomoci s výběrem pracovních bot? Připravili jsme pro Vás článek Jak vybrat vhodnou pracovní obuv.Ověřeno našimi zákazníky

97% zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz
Jak jsou recenze shromažďovány?

velký výběr, rychlé dodání.

Ověřený zákazník, 10 .07. 2019
*****

rychlá komunikace, rychlé dodání zboží. zatím jsem tam nakoupila asi 2x nebo 3x, vždy spokojenost, neřešila jsem žádné problémy, tak nemohu hodnotit, jak se k nim staví. Co mi vyhovuje - mají obuv v obrovské škále velikostí, což oceňuji v období, když dítě už nekoupí dětské boty, ale do pánských velikostí ještě nedorostlo

Ověřený zákazník, 09 .07. 2019
*****

Vše ok. Dodání, komunikace, kvalita.

Ověřený zákazník, 09 .07. 2019
*****