1. Úvod
  2. Články
  3. Novinky
  4. Softshellové bundy, které vám budou slušet!

Softshellové bundy, které vám budou slušet!

Dobrý textil
Sháníte moderní sofsthellové bundy, které vám budou slušet, jsou příjemné na nošení a při pohlednu na cenu se vám nepřetočí panenky? Na DobryTextil.cz právě takové máme!

Nabízíme moderní softshellové bundy z kvalitních materiálů pro letní, přechodné i zimní počasí. V naší nabídce si vybere opravdu každý! Máme bundy pro pány, dámy i děti. Bundy jsou vhodné pro pracovní i volnočasové příležitosti. Materiál bundy je vhodný také pro aplikaci potisku.

Co je to softshell?
Pojmem softshell se označuje moderní materiál na výrobu prodyšných, pružných a pohodlných svrchních vrstev oblečení. U nás najdete z tohoto materiálu bundy, vesty, kalhoty a čepice.

Jedná se o systém tří vrstev:
Vrchní vrstva - směs polyesteru s elastanem, nebo 100% polyester s voděodpudivou úpravou.
Prostřední vrstva (membrána) - nepromokavá prodyšná vrstva, která zaručuje odvod tělesné vlhkosti a zabraňuje nadměrnému pocení.
Vnitřní vrstva - 100% polyester (např. fleece) - uchovává teplo a efektivně trasportuje vlhkost ven.

Podle čeho softshellové bundy vybírat?
Sledujte dva základní údaje:
Nepromokavost - udává se v mm a představuje schopnost materiálu odolávat tlaku vody. Čím vyšší vodní sloupec, tím vyšší nepromokavost.

Prodyšnost (g/m2/24h) - říká, kolik vlhkosti v gramech propustí 1 m2 látky za 24 hodin. Čím vyšší je tato hodnota, tím lépe materiál dýchá.