1. Úvod
  2. Výměna a vrácení zboží
Cena dopravy

Cena dopravy

 

Výměna zboží

 

Z důvodu vánočních svátků prodlužujeme lhůtu na výměnu zboží nebo vrácení peněz až do 10.1.2017.

Výměna a vrácení zboží

Výměna zboží je u nás bez problémů a zdarma!

V případě, že jste se netrefili do velikosti, typu, barvy, nebo střihu a chcete zboží vyměnit, tak nám ho zašlete na adresu:

Dual Trade s.r.o.
Krátká 1320
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Zboží musí být nepoškozené, nenošené a musí mít na sobě originální visačky, které byly součástí zboží při jeho doručení. Vyměněné zboží zasíláme stejným dopravcem a na stejnou adresu, kterou jste zvolili při objednávce. Pokud chcete zboží zaslat na jinou adresu, nebo jiným dopravcem, napište tuto informaci do návratového listu. Dále napište jakou výměnu požadujete a list přiložte ke zboží.

Návratový list si můžete stáhnout ZDE.

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

  • Právo na vrácení peněz platí do 30 dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené.
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu a s originálními visačkami.
  • K vrácenému zboží přiložte návratový list s číslem účtu, na který Vám máme vrátit peníze.

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet nebo jiným způsobem dle způsobu zaplacení objednávky, a to nejpozději do 3 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.