Doprava přes Zásilkovnu ZDARMA!
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.cz
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
potisk@dobrytextil.cz
K tomuto nákupu získáváte
DOPRAVU ZDARMA

Přidej se k nám, společně se to lépe táhne!

Volné pozice

Kdo jsme?

Naše firma

Jsme malá česká firma o 32 zaměstnancích, působící v Bystřici pod Hostýnem. Prodáváme oblečení a realizujeme potisk na textil prostřednictvím vlastního internetového obchodu.

Aktivně od 2012

Na trhu aktivně působíme už od roku 2012 a díky spokojenosti zákazníků rosteme rok od roku co do obratu, tak do počtu zaměstnanců. Přesto si stále udržujeme příjemnou a uvolněnou firemní kulturu.

Boříme hranice

Zboží dodáváme zákazníkům v České republice, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku a chystáme se expandovat do dalších zemí.

Práce nás baví

Práce nás baví! Dáváme našim zaměstnancům možnost dělat věci, které je naplňují a posouvají dál.

Zákazník na prvním místě

Naším cílem je dodávat zákazníkům kvalitní zboží spolehlivě a rychle a zároveň jim dopřát příjemný zážitek nejen při nákupu, ale také při komunikaci se zákaznickou podporou.

Jaké máme firemní hodnoty?

Udržitelnost

Udržitelnost je pro naši firmu zásadní. A to nejen v jejím rozvoji, kdy spoléháme hlavně sami na sebe, jsme soběstační, učíme se a řízeně rosteme, ale také v respektu k našemu okolí. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí a máme silnou vazbu na město a region, ve kterém působíme.

Inovace

Inovace jsou motorem našeho úspěchu. Chápeme důležitost zlepšování a nebojíme se změny. Vědomě se učíme, adaptujeme na nové podmínky a jsme připraveni využít příležitosti jak k našemu růstu, tak i k inovacím trhu, na kterém působíme.

Spolehlivost

Chováme se férově, a to jak k našim zaměstnancům, tak i k zákazníkům. Ti se mohou spolehnout, že u nás vždy najdou kvalitní zboží za rozumnou cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby se na nás naši kolegové, zákazníci i partneři mohli spolehnout. Sami důvěřujeme firmě, dalším členům týmu, ale i sami sobě, pomáháme ostatním a víme, že když to budeme potřebovat, pomohou oni nám.

Spokojenost

Za naši kvalitní práci si zasloužíme spokojenost. Udržujeme firemní kulturu, rodinnou atmosféru a poctivý přístup tak, abychom chodili do práce rádi, a to se odráželo také ve spokojenosti našich zákazníků. Díky naší péči, sortimentu, snaze a přístupu, jsou naši zákazníci, zaměstnanci i partneři rádi, že mohou s DobrýTextil spolupracovat.

Koho to u nás bude bavit?

Jak to u nás vypadá?