Vážení zákazníci, vzhledem k velkému vytížení přepravců, může dojít ke zpoždění v doručení o 1-2 dny. Děláme vše pro rychlé doručení a zároveň prodlužujeme možnost vrácení dárků až do konce ledna 2022.
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a dopravu máte zdarma
0 0 Kč
s DPH

O nás


Jsme český internetový obchod s volnočasovým, reklamním a pracovním oblečením. V naší nabídce najdete více než 30 tisíc kvalitních produktů pro ženy, muže i děti. Od vzniku společnosti nabízíme také realizaci potisku a výšivky. Zboží expedujeme po České republice, na Slovensko, do Maďarska a Rumunska. Mezi naše zákazníky patří koncoví uživatelé, firmy, školy i instituce.

Od samotného začátku našeho podnikání je našim cílem a posláním nabízet zákazníkům kvalitní zboží, ze kterého budou mít radost a splní jejich očekávání. Postupnými kroky neustále vylepšujeme e-shop, rozšiřujeme nabídku o další kvalitní produkty, posloucháme zpětnou vazbu, pracujeme s kritikou a snažíme se věci dělat lépe než předtím. Nejsme roboti, jsme lidi a jsme tady pro vás.

2011
2011

Na začátku všeho je nápad na prodej triček s potiskem a výšivkou pro firmy i jednotlivce. Dva kamarádi Ondřej a Tomáš zakládají firmu Dual Trade a netuší, že za 10 let budou mít firmu s obratem přes 100 mil. Kč bez DPH.

2012
2012

Spouštíme e-shop FiremniPotisk.cz a postupně rozšiřujeme sortiment o nabídku oblečení bez potisku. Navazujeme spolupráci se značkami Adler a Ardon. V září přichází první objednávka a Tomáš s Ondrou balí zboží doma a na poštu jezdí na kole. Nastává stěhování do první kanceláře, kterou je zahradní chatka.

2013
2013

Registrujeme nové domény, v Česku DobryTextil.cz a na Slovensku Textil-velkoobchod.sk. Učíme se zvládat neustále se zvyšující počet objednávek.

2015
2015

Stěhujeme se z chatky do rodinného domu, kde jsme zavaleni hromadou oblečení a vyřizování objednávek je mnohdy chaos. Zakládáme profil na Facebooku.

Domek Dobrý Textil

2016
2016

Nabíráme první dva zaměstnance, jsme už 4. Slavíme návštěvnost přes 1 000 lidí na e-shopu a v tržbách zdoláváme hranici 10 mil. Kč bez DPH za rok.

2017
2017

Jedeme dál! Rozšiřujeme sortiment o nového dodavatele Canis. Je nás už 6. V Česku i na Slovensku přecházíme na nové e-shopové řešení. Rosteme meziročně o 60 % a dosahujeme tržeb 18 mil. Kč bez DPH.

2018
2018

Je nás už 10! Jsme klíčovým partnerem značky Adler a získáváme od ní zlatý certifikát. Potřetí se stěhujeme do většího, tentokrát do tovární haly o rozloze 900 m2. Zdvojnásobujeme počet položek v sortimentu na 25 000 variant a rozšiřujeme nabídku o tašky, batohy a bytový textil. Nabízíme nový způsob přepravy přes GLS. Máme také profil na Instagramu a kupujeme doménu DobryTextil.sk za 2 250 EUR. Zvládáme odbavit 31 534 objednávek za rok a blížíme se k hranici 30 mil. Kč bez DPH v tržbách.

2019
2019

Raketově rosteme! Z haly se stěhujeme do další větší budovy a náš tým se rozrostl na 12 lidí. Expandujeme a spouštíme e-shop v Maďarsku. Odbavili jsme 56 154 objednávek za rok a dosahujeme tržeb téměř 50 milionů Kč bez DPH.

2020
2020

Spouštíme další internetový obchod, tentokrát Bontis.ro v Rumunsku. Je nás už 19. Vytváříme nový design našeho e-shopu a nabízíme ekologické balení. Na přání zákazníků zavádíme dopravu přes Zásilkovnu. Navazujeme spolupráci s novým dodavatelem pracovního oblečení Červa. Na našich e-shopech máme přes 5 mil. návštěv a zvládáme odbavit 138 685 objednávek za rok. Věří nám celkem přes 250 000 spokojených zákazníků a v obratu pokořujeme hranici 100 mil. Kč bez DPH.

2021
2021

Je nás už 33. V lednu jsme oslavili 10leté výročí a vykročili pravou!

Naše firemní hodnoty

Udržitelnost
Udržitelnost je pro naši firmu zásadní. A to nejen v jejím rozvoji, kdy spoléháme hlavně sami na sebe, jsme soběstační, učíme se a řízeně rosteme, ale také v respektu k našemu okolí. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí a máme silnou vazbu na město a region ve kterém působíme.

Inovace
Inovace jsou motorem našeho úspěchu. Chápeme důležitost zlepšování a nebojíme se změny. Vědomě se učíme, adaptujeme na nové podmínky a jsme připraveni využít příležitosti jak k našemu růstu, tak i k inovacím trhu, na kterém působíme.

Spolehlivost
Chováme se férově, a to jak k našim zaměstnancům, tak i k zákazníkům. Ti se mohou spolehnout, že u nás vždy najdou kvalitní zboží za rozumnou cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby se na nás naši kolegové, zákazníci i partneři mohli spolehnout. Sami důvěřujeme firmě, dalším členům týmu, ale i sami sobě, pomáháme ostatním a víme, že když to budeme potřebovat, pomohou oni nám.

Spokojenost
Za naši kvalitní práci si zasloužíme spokojenost. Udržujeme firemní kulturu, rodinnou atmosféru a poctivý přístup tak, abychom chodili do práce rádi, a to se odráželo také ve spokojenosti našich zákazníků. Díky naší péči, sortimentu, snaze a přístupu, jsou naši zákazníci, zaměstnanci i partneři rádi, že mohou s DobrýTextil spolupracovat.