Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a dopravu máte zdarma
0 0 Kč
s DPH

O nás


Jsme český internetový obchod s volnočasovým, reklamním a pracovním oblečením. V naší nabídce najdete více než 30 tisíc kvalitních produktů pro ženy, muže i děti. Od vzniku společnosti nabízíme také realizaci potisku a výšivky. Zboží expedujeme po České republice, na Slovensko a do Maďarska. Mezi naše zákazníky patří koncoví uživatelé, firmy, školy i instituce.

Tady pro vás máme video našeho vývoje. Mrkněte, jak to u nás chodí.

Historie společnosti

DobryTextil vznikl v roce 2012, tehdy ještě pod hlavičkou FiremniPotisk.cz. Na začátku všeho byl nápad na prodej triček s potiskem a výšivkou pro firmy, školy, kluby i jednotlivce. Vedle zakázkové výroby jsme se rozhodli spustit e-shop a prodávat oblečení i bez potisku. A tak o měsíc později vznikl e-shop, kde bylo v nabídce pár triček, dva druhy mikin, čtyři polokošile, jeden druh ručníku a osušek. Prvních pár týdnů jsme zboží balili doma na chodbě a k dodavatelům jezdili na kole.

Za dva měsíce po spuštění e-shopu jsme se přestěhovali do větších prostor a rozšířili nabídku o pracovní oděvy, obuv a další dodavatele textilu. Důvěra v nás rostla a my s ní. Nabírali jsme nové kolegy, stěhovali se do ještě větších prostor, navyšovali skladové zásoby a naučili se naslouchat přáním zákazníků.

Současný DobrýTextil.cz

Je rok 2020 a my jsme potřetí přestěhovaní. Po 9 letech fungování jsme si pořídili vlastní zázemí s větším skladem a náš tým se rozrostl na 19 dobrých lidí. Ze skladu vyexpedujeme denně okolo 600 objednávek a naše dobře odváděná práce se projevuje i na téměř raketovém růstu.

Nabízíme zboží od českých i zahraničních výrobců. Mezi naše klíčové partnery patří výrobce reklamního a volnočasového oblečení Adler, James and Nicholson, Myrtle Beach, Gildan i výrobci pracovních oděvů a obuvi, společnosti Ardon a Canis.

Naše zkušenosti rostly také se zakázkovou výrobou. V současné době používáme už jen nejmodernější stroje na potisk i výšivku. Kapacitně jsme schopni zrealizovat zakázky o objemu několika tisíc kusů textilu a celou zakázku dodat do pár dnů.

Od samotného začátku našeho podnikání je našim cílem a posláním nabízet zákazníkům kvalitní zboží, ze kterého budou mít radost a splní jejich očekávání. Postupnými kroky chceme dál vylepšovat e-shop, rozšiřovat nabídku o další kvalitní produkty, poslouchat zpětnou vazbu, pracovat s kritikou a snažit se věci dělat lépe než předtím. Nejsme roboti, jsme lidi a jsme tady pro vás.

Těšíme se na spolupráci.