Vážení zákazníci, vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek, může dojít ke zpoždění doručení zásilky o 1 až 2 dny. Děláme vše pro rychlé doručení. Prosíme vás o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a dopravu máte zdarma
0 0 Kč
s DPH

O nás


Jsme český internetový obchod s volnočasovým, reklamním a pracovním oblečením. V naší nabídce najdete více než 30 tisíc kvalitních produktů pro ženy, muže i děti. Od vzniku společnosti nabízíme také realizaci potisku a výšivky. Zboží expedujeme po České republice, na Slovensko, do Maďarska a Rumunska. Mezi naše zákazníky patří koncoví uživatelé, firmy, školy i instituce.

Tady pro vás máme video našeho vývoje. Mrkněte, jak to u nás chodí.

Historie společnosti

DobryTextil vznikl v roce 2012, tehdy ještě pod hlavičkou FiremniPotisk.cz. Na začátku všeho byl nápad na prodej triček s potiskem a výšivkou pro firmy, školy, kluby i jednotlivce. Vedle zakázkové výroby jsme se rozhodli spustit e-shop a prodávat oblečení i bez potisku. A tak o měsíc později vznikl e-shop, kde bylo v nabídce pár triček, dva druhy mikin, čtyři polokošile, jeden druh ručníku a osušek. Prvních pár týdnů jsme zboží balili doma na chodbě a k dodavatelům jezdili na kole.

Za dva měsíce po spuštění e-shopu jsme se přestěhovali do větších prostor a rozšířili nabídku o pracovní oděvy, obuv a další dodavatele textilu. Důvěra v nás rostla a my s ní. Nabírali jsme nové kolegy, stěhovali se do ještě větších prostor, navyšovali skladové zásoby a naučili se naslouchat přáním zákazníků.

Současný DobrýTextil.cz

Je rok 2020 a my jsme potřetí přestěhovaní. Po 9 letech fungování jsme si pořídili vlastní zázemí s větším skladem a náš tým se rozrostl na 19 dobrých lidí. Ze skladu vyexpedujeme denně okolo 600 objednávek a naše dobře odváděná práce se projevuje i na téměř raketovém růstu.

Nabízíme zboží od českých i zahraničních výrobců. Mezi naše klíčové partnery patří výrobce reklamního a volnočasového oblečení Adler, James and Nicholson, Myrtle Beach, Gildan i výrobci pracovních oděvů a obuvi, společnosti Ardon a Canis.

Naše zkušenosti rostly také se zakázkovou výrobou. V současné době používáme už jen nejmodernější stroje na potisk i výšivku. Kapacitně jsme schopni zrealizovat zakázky o objemu několika tisíc kusů textilu a celou zakázku dodat do pár dnů.

Od samotného začátku našeho podnikání je našim cílem a posláním nabízet zákazníkům kvalitní zboží, ze kterého budou mít radost a splní jejich očekávání. Postupnými kroky chceme dál vylepšovat e-shop, rozšiřovat nabídku o další kvalitní produkty, poslouchat zpětnou vazbu, pracovat s kritikou a snažit se věci dělat lépe než předtím. Nejsme roboti, jsme lidi a jsme tady pro vás.

Naše firemní hodnoty

Udržitelnost
Udržitelnost je pro naši firmu zásadní. A to nejen v jejím rozvoji, kdy spoléháme hlavně sami na sebe, jsme soběstační, učíme se a řízeně rosteme, ale také v respektu k našemu okolí. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí a máme silnou vazbu na město a region ve kterém působíme.

Inovace
Inovace jsou motorem našeho úspěchu. Chápeme důležitost zlepšování a nebojíme se změny. Vědomě se učíme, adaptujeme na nové podmínky a jsme připraveni využít příležitosti jak k našemu růstu, tak i k inovacím trhu, na kterém působíme.

Spolehlivost
Chováme se férově, a to jak k našim zaměstnancům, tak i k zákazníkům. Ti se mohou spolehnout, že u nás vždy najdou kvalitní zboží za rozumnou cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby se na nás naši kolegové, zákazníci i partneři mohli spolehnout. Sami důvěřujeme firmě, dalším členům týmu, ale i sami sobě, pomáháme ostatním a víme, že když to budeme potřebovat, pomohou oni nám.

Spokojenost
Za naši kvalitní práci si zasloužíme spokojenost. Udržujeme firemní kulturu, rodinnou atmosféru a poctivý přístup tak, abychom chodili do práce rádi, a to se odráželo také ve spokojenosti našich zákazníků. Díky naší péči, sortimentu, snaze a přístupu, jsou naši zákazníci, zaměstnanci i partneři rádi, že mohou s DobrýTextil spolupracovat.