Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.cz
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
potisk@dobrytextil.cz
Nakupte ještě za 1 499 Kč
a dopravu máte zdarma

Potisk a výšivka

Tiskneme jako vyšití! Nejsme jen prodejci oblečení bez potisku, jsme také specialisté na zakázkovou aplikaci potisku a výšivek na textil. Již od vzniku společnosti v roce 2011 je naší vizí a cílem nabízet zákazníkům kvalitní zboží, nadstandardní služby a komplexní dodávku. Naši zákazníci jsou jednotlivci, malé firmy, školy, kluby i velké nadnárodní společnosti. Používáme vysoce profesionální tiskařské a vyšívací stroje a kapacitně jsme schopni zrealizovat zakázky o objemu několika tisíc kusů textilu.

Více o výšivce Více o Potisku Pro zpracování nabídky potřebujeme


Co od nás můžete čekat?

potisk od 1 ks, výšivka od 11 ks
několikaleté zkušenosti a kvalitní výsledek
rady a doporučení našich specialistů
rychlé zpracování cenové nabídky
férovou cenu a množstevní slevy
realizaci zakázky od 14 dnů (případně dle dohody)

U nás ke každé zakázce přistupujeme individuálně a doporučíme vám vždy nejvhodnější technologii s ohledem na motiv, jeho velikost, umístění, barevnost, počet kusů a materiál textilu. Pokud vám někdo nabídne nižší cenu, napište nám a nabídky vám pomůžeme srovnat. Nižší cena nemusí znamenat stejný výsledek!
Pro zpracování nabídky potřebujeme

Motiv (logo, obrázek, nápis)

Pokud možno vždy zašlete tu nejlepší kvalitu, kterou máte. Ideálně ve vektorech (PDF, CDR, AI, SVG). Pokud nemáte motiv ve vektorech, zašlete co máte a my se vám na to podíváme.


Vybrali jste si textil?

Na jaký textil byste chtěli motiv natisknout? Na DobryTextil.cz nabízíme široký výběr reklamního textilu, pracovních oděvů i sportovního oblečení, ze kterého si můžete vybrat.


Umístění a velikost

Kam chcete motiv natisknout a v jaké velikosti?


Počet kusů

Důležitá informace, která ovlivňuje cenu potisku i výšivky.


Termín realizace

Napište nám, do kdy potřebujete mít zakázku hotovou. Občas umíme i zázraky :)Nejčastější pozice pro aplikaci

Kontaktujte nás

Výšivka na textil

Vyšívání patří mezi nejoblíbenější způsoby aplikace motivu na textil. Výšivka je oblíbenou metodou aplikace hlavně pro její reprezentativnější vzhled a vysokou odolnost. Aplikace provádí naši zkušení specialisti na profesionálních vyšívacích strojích Tajima. Nejčastěji vyšíváme na mikiny, polokošile, vesty a stále častěji realizujeme také reklamní výšivky na ručníky, kšiltovky i zimní čepice.

Aplikovat lze klasickou výšivku, nebo 3D výšivku. Klasickou výšivkou je realizována většina zakázek a je vhodná pro aplikaci na téměř všechny silnější textilní materiály.

Aby byl výsledek co nejlepší, je potřeba dodržovat určitá pravdila. Aplikace není vhodná na příliš tenké nebo pružné elastické materiály. Zatímco pro aplikaci 3D výšivky by měl být podklad pevný až tvrdý, u klasické výšivky je dostatečně pevným podkladem polokošile, nebo silnější tričko. Pokud je materiál tenší, výšívání může textil poškodit.

Dalším předpokladem pro kvalitní výsledek je samotný motiv. Vyšívání není vhodné pro motivy, které obsahují příliš mnoho detailů a tenkých linek. Obecně platí, že aby byla výšivka ještě hezká, je potřeba zachovat minimální tlouštku linky 1 mm. U výšivky je výsledný efekt také ovlivněn strukturou a tvrdostí materiálu. Zjednodušeně řečeno, jehla si vždy najde nejmenší cestu odporu a vyšívané detaily mohou lehce odskočit. Pokud logo obsahuje příliš drobné a několikamilimetrové detaily, doporučujeme v některých případech raději zvolit potisk.

O něco více požadavků na motiv a materiál textilu platí u 3D výšivky. Kromě toho, že je potřeba 3D výšivku aplikovat na silnější textilní materiál, její proveditelnost mnohem více ovlivňuje tvar, barevnost a výsledná velikost motivu. Ideální pro tento způsob aplikace jsou například kšiltovky, kde se motivy vyšívají na její pevnou čelní stranu.

U výšivky je více požadavků na motiv i materiál na který se vyšívá. Pokud se přikláníte k aplikaci výšivkou, ale nejste si jisti, zda je vaše logo pro výšivku vhodné, obraťte se nás a my vám rádi poradíme.


Výhody

  • Vysoká odolnost
  • Reprezentativní vzhled
  • Dlouhá životnost

Nevýhody

  • Nelze vyšívat složité motivy
  • Vyšší cena výšivky

Články o výšivkách


Potisk textilu

Hledáte spolehlivého dodavatele dobrého textilu včetně potisku? Pokud ano, pak jste na dobré adrese. Potiskem se zabýváme od roku 2011 a aplikace provádíme pomocí špičkových technologií. Naši zkušení specialisti na potisk vám doporučí textil a na základě vašich požadavků také ideální tiskovou technologii. V našem portfoliu máme stroje pro aplikaci metodou sítotisku, transferu, digitálního tisku a řezané grafiky. Pokud máte zájem se dozvědět více informací o jednotlivých technologií, najdete je v záložkách níže.


Výhody

  • Nižší cena potisku u většího množství
  • Tisk i složitých barevných motivů
  • Vysoká kvalita a stálobarevnost

Nevýhody

  • Vyšší cena potisku při menším množství

Dotazy zodpoví a cenovou nabídku na míru připraví
tým potisku a výšivky

Nezávazná poptávka

Odebrat

+ Přidat další soubory