Doprava na PPL ParcelShop ZDARMA pouze do 23. 6.
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.cz
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
potisk@dobrytextil.cz
K tomuto nákupu získáváte
DOPRAVU ZDARMA

Reference


Společnost Dobrý Textil je tu pro Vás už přes 10 let a od začátku se snažíme o odpovědný přístup nejen k podnikání, ale i k životnímu prostředí a lidem. Naší vizí a cílem je nabízet kvalitní zboží a nadstandardní služby. Jsme rádi, že se nám to daří, o čemž svědčí opakované nákupy našich zákazníků a také jejich nezávislá hodnocení.

partneřiMáme pro Vás zboží od českých i zahraničních výrobců. Mezi naše klíčové partnery patří výrobce reklamního a volnočasového oblečení Malfini (dříve Adler), James & Nicholson, Myrtle Beach a také výrobci pracovních oděvů a obuvi, společnosti Ardon, Canis (CXS) a Cerva.


BontisZaložili jsme také vlastní privátní značku Bontis, pod kterou pro Vás oblečení ručně šijeme přímo v České republice. Pečlivě vybíráme materiály a při výrobě dbáme na špičkové provedení. Díky tomu Vám můžeme zaručit maximální kvalitu našich výrobků.


potisk a výšivkaNa zakázku Vám vybrané oblečení s použitím moderních technologií také rádi potiskneme nebo opatříme výšivkou. Kapacitně jsme schopni zrealizovat zakázky o objemu několika tisíc kusů textilu a celou zakázku dodat do pár dnů. 


partnerstvíChceme pro Vás být nejen prodejci, ale také rádci a dlouhodobě spolehlivý obchodní partner. Rádi slyšíme pochvalu, ale i kritiku, která nám pomáhá naše služby ještě vylepšovat. Naši zákazníci jsou jednotlivci, malé firmy, kluby, veřejné organizace i velké nadnárodní společnosti. I Vy se můžete stát naším firemním zákazníkem.


Neustále pracujeme na tom, aby se slovo "dobrý", které je součástí našeho loga, stalo synonymem pro vše, co děláme.

Ukázky realizovaných zakázek

Co o nás říkají naši zákazníci

Při výběru obchodu, se kterým budeme spolupracovat na dodávce ochranných pracovních pomůcek pro naše zaměstnance, jsme hledali někoho s širokou nabídkou produktů a s dostatečnými skladovými zásobami. Do oka nám padl Dobrý Textil. Musím říct, že to byla skvělá volba, jelikož za dva roky spolupráce nemůžu na obchod říci žádnou negativní zkušenost. Komunikujeme společně prostřednictvím e-mailu i telefonicky, pokud se vyskytne nějaký problém, hned se vše vyřeší k naší spokojenosti. Navíc jejich výšivky a tisky log jsou kvalitní a drží. Obchod doporučuji!

Renata Kněžíková
SolidSun

E-shop DobryTextil.cz využívám dlouhodobě k zajištění pracovního a reklamního textilu pro naši společnost. Mám rád věci a služby, které fungují a přinášejí potěšení jak prodejci, tak zákazníkovi. Po celou dobu naší vzájemné spolupráce se nenašel problém, který bychom nedokázali společně vyřešit, a to je podle mne ta nejlepší reference. Výsledkem této vzájemné spolupráce jsou naši spokojení zaměstnanci, od operátorů po svářeče, vystrojeni od bot po čepice, jak v létě, tak v zimě. Za tuto dlouhodobou spolupráci Vám mohu jenom poděkovat a věřit, že „nepolevíte“!

Karel Slunečko
Toptherm

Společnost Dobrý Textil je naším partnerem v oblasti pracovních oděvů od r. 2017. V předchozí době jsme neměli stálého partnera a pracovní oděvy jsme objednávali nárazově od různých firem. Vždy jsme měli velký problém s velikostmi, výměnami zboží, s dokupováním dalších várek nebo s dostupností. Tahle starost nám úplně odpadla, protože jsme našli vhodné oděvy pro naše pracovníky a pouze doplňujeme zásoby. Celý proces od objednávky po převzetí zboží probíhá bez chyb a velmi rychle.

Dobrý Textil spolupracuje se silnými a kvalitními dodavateli. Svou širokou nabídku dobře znají, vždy dokáží skvěle poradit. Výborné znalosti prokázali při výběru vhodných rukavic do našeho provozu lakovny.

Ing. Petr Bečka
BeMi spol. s r.o.