Doprava na PPL ParcelShop ZDARMA pouze do 23. 6.
Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.cz
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
potisk@dobrytextil.cz
K tomuto nákupu získáváte
DOPRAVU ZDARMA

Výšivky na textil


Vyšívání patří mezi nejoblíbenější způsoby aplikace motivu na textil. Výšivka vytvoří reprezentativnější vzhled na oděvu zaměstnanců, nebo ručník s logem firmy může skvěle posloužit jako praktický dárkový předmět. Její velkou předností je vysoká odolnost při častém praní. Nejčastěji vyšíváme na kšiltovky, polokošile, ručníky a osušky. Dále jsou to pak výšivky na trička, bundy, vesty a pracovní oblečení.

Aplikovat lze klasickou výšivku, nebo 3D výšivku. Klasickou výšivkou je realizována většina zakázek a je vhodná pro aplikaci na téměř všechny textilní materiály. Aplikace 3D výšivky je náročnější a její proveditelnost ovlivňuje tvar, barevnost a výsledná velikost motivu. Tuto výšivku doporučujeme aplikovat spíše na pevnější textilní podklad. Ideální pro tento způsob jsou například kšiltovky, kde se aplikace provádí na její pevnou čelní stranu a vytváří tak vizuálně zajímavé oživení motivu.

3D výšivka

Množství barev v logu nemá na rozdíl od potisku vliv na cenu. Nemusíte tedy řešit to, jestli má logo 1 barvu, nebo 5, cena je vždy stejná. Výběr barvy nití můžete nechat na nás, nebo si vybrat z našeho vzorníku. Vybírat můžete také z netradičních barev s vysokou viditelností.

Výrazné barvy výšivky Nášivky na textil

Nášivky

Kromě přímého vyšívání na textil pro vás zajišťujeme také výrobu nášivek a jmenovek. Výšivka je zde aplikována na textilní podklad a je tím připravena pro pozdější našití na jakýkoliv jiný textilní materiál. Stejným způsobem můžeme vyrobit nášivky na suchý zip.

Vyšívací progam

Před první realizací zakázky je potřeba vytvořit vyšívací program a tím naprogramovat způsob a směr pohybu jehly a vytváření jednotlivých stehů motivu. Vyšívací program se chystá jen jednou pro každé logo. V případě opakovaných zakázek se vyšívací program u stejného loga už nevytváří.

Vyšívací program Dobry Textil_výšivka

Některé námi realizované zakázky

Výšivka LG Výšivka na zakázku Výšivka Lamkra Výšivka trikolab Výšivka tedx Výšivka Alupress Výšivka Hornets Hokej výšivka Výšivka Bosch

Výhody výšivky

Výšivky dodávají oblečení reprezentativnější vzhled, mají dlouhou životnost a jsou více odolné při praní. Cenu výšivky neovlivňuje počet barev, ale vypočítává se z počtu stehů, resp. její velikosti. Další výhodou je, že při opakovaném vyšívání stejného motivu už neplatíte za tvorbu vyšívacího programu.

Nevýhody výšivky

Nevýhodou výšivky je, že nelze vyšívat složité barevné motivy s přechody barev a tenké linky. Aby byla výšivka ještě hezká, je potřeba zachovat minimální tlouštku linky 1 mm. U výšivky je výsledný efekt také ovlivněn strukturou a tvrdostí materiálu. Jednodušeně řešeno, jehla si vždy najde nejmenší cestu odporu a vyšívané detaily mohou lehce odskočit. Pokud logo obsahuje příliš drobné, několikamilimetrové detaily, doporučujeme v některých případech raději zvolit potisk.

Dalším omezením je, že nelze vyšívat na kapsu. Často u nás zákazníci poptávají výšivku na náprsní kapsičku, nebo kapsu na laclu u montérek. Realizace výšivky zde sice možná je, ale dojde v tomto případě k prošití kapsy a ta se tak stane nepoužitelnou.

Vyšívání se nedoporučuje na některé příliš tenké a jemné materiály - nízkogramážová trička, péřové bundy, funkční a vysoce elastický textil. U těchto materiálů hrozí jejich poškození jehlou. S výběrem vhodného oblečení vám rádi poradíme.

 

Dotazy zodpoví a cenovou nabídku na míru připraví:
Katarína Kozáková (CZ, SK)
+420 739 054 455
potisk@dobrytextil.cz