• +420 608 330 123 (zákaznická podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potisk a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.cz

Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Výměna a vrácení zboží

ARDON SAFETY s.r.o.

Společnost ARDON SAFETY vznikla v roce 2000 a je přední velkoobchodní společností s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany.

Společnost navázala na původní obchodní aktivity pana Tomáše Voženílka, který se jako živnostník zabýval prodejem uvedeného sortimentu od poloviny 90. let minulého století.  Od roku 2010 je majoritním vlastníkem společnosti koncern KHTG a.s.

Již od svého založení společnosti je hlavní snahou dodávat kvalitní, pohodlné a vzhledově zajímavé pracovní oděvy a obuv. Dlouhodobě se snaží o vývoj nových, pohodlnějších, lepších a kvalitnějších produktů, které pomohou zvýšit produktivitu práce a současně budou chránit zdraví uživatele.

Kromě vlastní výroby, na trh uvádí produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek pod vlastní značkou ARDON®, prodává ARDON SAFETY také sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších.

Již mnoho let se společnost zabývá analýzou rizik na pracovišti v různých odvětvích a snaží se ve výrobním procesu přijít s optimálním řešením k jejich eliminaci.

ARDON SAFETY se trvale snaží zlepšovat pracovní podmínky lidí v průmyslu i službách a snaží se v co největší míře zvyšovat kvalitu života společnosti. Proto po mnoho let podporují především regionální sociální, humanitární, kulturní a sportovní projekty. Díky tomu se již podařilo přilákat mnoho mladých lidí ke sportu, zlepšit životní podmínky hendikepovaným a uspořádat věhlasné kulturní akce v regionu.

U nás můžete nakoupit celou řadu produktů tohoto výrobce. Vyberte si z naší nabídky například:

Pracovní oděvy

                                                                            

 

Obuv

                                                       

 

Ochranné pracovní pomůcky a doplňky

                                                                           

 

 

U nás není problém ani nechat si pracovní oděvy potisknout, což je ideální například pokud máte firmu a potřebujete být vidět. Rádi ale potisky vyhotovíme i soukromým osobám.Ověřeno našimi zákazníky

97% zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz
Jak jsou recenze shromažďovány?

Super material,super tricko.

Ověřený zákazník, 21 .07. 2019
*****

Rychlost, dobrá cena.

Ověřený zákazník, 20 .07. 2019
*****

Jsem s tim to obchodem stoprocentně spokojen

Ověřený zákazník, 20 .07. 2019
*****