Ještě nejste naším registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte zdarma e-book, který Vám pomůže udržet oblečení stále jako nové.
Zákaznická podpora
+420 608 330 123
(Po-Pá, 7-15:30)
Potisk a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pá, 7-15:30)
Nakupte ještě za 2 000 Kč
a dopravu máte zdarma
0 0 Kč
s DPH

Výrobci 14. 9. 2017

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s. je přední výrobce a dovozce pracovního i volnočasového oblečení. Přečtěte si tento článek a dozvíte se, proč byste měli vybrat zboží právě této značky.


 

 

Canis Safety a.s. je předním výrobcem, dovozcem a distributorem pracovního a ochranného zboží pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Společnost byla založena roku 1993 sourozenci Jaromírem a Jiřím Ratajovými jako sdružení dvou fyzických osob. O 20 let později se společnost stala akciovou společností Canis safety a.s. a v současné době dosahuje s více než 550 zaměstnanci až 2 miliardového obratu.

Canis má prodejní pobočky maloobchodu i velkoobchodu po celé České republice i na Slovensku. Velkoobchodní prodej probíhá z centrálního logistického skladu v Petřvaldu.  Ten má rozlohu 15.000m2 a je z něj odesíláno zboží zákazníkům z ČR, Slovenska a Polska, aby byly co nejvíce zkráceny dodací lhůty. Kvalita je každý rok potvrzována certifikátem ČSN EN ISO 9001:2008.

 

Canis také  vyvíjí a produkuje vlastní pracovní a volnočasové zboží pod značkou CXS a má také dlouholeté zkušenosti s přímým dovozem zboží z asijských zemí. Zároveň je i autorizovaným distributorem mnoha prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ATLAS, BESTARD, CLARK, DUPONT, KIMBERLEY, MAPA, OKULA, PROHELM či PROTECT.

 

 
Široký a ucelený sortiment této společnosti nabízí kvalitní pracovní a ochranné oděvy i obuv, ochranu hlavy, sluchu, zraku, pomůcky pro práci ve výškách, rukavice a v neposlední řadě také volnočasového oblečení pro dospělé i děti za výborné ceny.

 


Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli

Rubrika

VýrobciMonika Hloušková
Autor článku
Monika Hloušková
Autor článku
Monika Hloušková

Do společnosti Dobrý textil jsem nastoupila už v roce 2017. Nejdříve jsem začala pracovat jako součást zákaznické podpory a vyřizovala jsem také objednávky. Postupně jsem se ale stále více začala věnovat psaní článků na blog a správě produktů. Nakonec jsem tedy zákaznickou podporu opustila a naplno se nyní věnuji produktovému managementu a marketingu.Komentáře

Zatím žádné názory


Napsat komentář

Články, které by vás mohly zajímat 9

Logistické centrum společnosti Adler

Logistické centrum společnosti Adler

Adler Czech, a.s. je největším tuzemským výrobcem a distributorem reklamního textilu a pracovního oblečení. Vývojové…

Číst více

ARDON SAFETY s.r.o.

ARDON SAFETY s.r.o.

Společnost ARDON SAFETY vznikla v roce 2000 a je přední velkoobchodní společností s pracovními oděvy, ochrannou a…

Číst více

BATA INDUSTRIALS®

BATA INDUSTRIALS®

Společnost Bata Industrials® je holandskou divizí největší obuvnické společnosti na světě Bata Shoe Organization, která…

Číst více

HALFAR®

HALFAR®

Společnost Halfar® se zabývá výrobou kvalitních reklamních i speciálních tašek, batohů, konferenčních desek a spoustou…

Číst více

GUSTAV DAIBER GmbH

GUSTAV DAIBER GmbH

Společnost Gustv Daiber GmbH je v dnešní době jedním z předních výrobců reklamního textilu v Evropě. Výjimečná je…

Číst více

Společnost ADLER

Společnost ADLER

Společnost Adler®, s hlavním sídlem v Ústí nad Labem, vznikla v roce 2000 a je výrobcem značkového reklamního textilu…

Číst více