• +420 608 330 123 (zákaznická podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potisk a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.cz

Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s. je přední výrobce a dovozce pracovního i volnočasového oblečení. Přečtěte si tento článek a dozvíte se, proč byste měli vybrat zboží právě této značky.

 

 

Canis Safety a.s. je předním výrobcem, dovozcem a distributorem pracovního a ochranného zboží pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Společnost byla založena roku 1993 sourozenci Jaromírem a Jiřím Ratajovými jako sdružení dvou fyzických osob. O 20 let později se společnost stala akciovou společností Canis safety a.s. a v současné době dosahuje s více než 550 zaměstnanci až 2 miliardového obratu.

Canis má prodejní pobočky maloobchodu i velkoobchodu po celé České republice i na Slovensku. Velkoobchodní prodej probíhá z centrálního logistického skladu v Petřvaldu.  Ten má rozlohu 15.000m2 a je z něj odesíláno zboží zákazníkům z ČR, Slovenska a Polska, aby byly co nejvíce zkráceny dodací lhůty. Kvalita je každý rok potvrzována certifikátem ČSN EN ISO 9001:2008.

 

 

 

Canis také  vyvjíjí a produkuje vlastní pracovní a volnočasové zboží pod značkou CXS a má také dlouholeté zkušenosti s přímým dovozem zboží z asijských zemí. Zároveň je i autorizovaným distributorem mnoha prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ATLAS, BESTARD, CLARK, DUPONT, KIMBERLEY, MAPA, OKULA, PROHELM či PROTECT.

 

 
Široký a ucelený sortiment této společnosti nabízí kvalitní pracovní a ochranné oděvy i obuv, ochranu hlavy, sluchu, zraku, pomůcky pro práci ve výškách, rukavice a v neposlední řadě také volnočasového oblečení pro dospělé i děti za výborné ceny.

 Ověřeno našimi zákazníky

98% zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz
Jak jsou recenze shromažďovány?

Vše v pořádku

Ověřený zákazník, 02 .07. 2020
*****

Spokojenost.

Ověřený zákazník, 01 .07. 2020
*****

Spokojenost

Ověřený zákazník, 01 .07. 2020
*****