• +420 608 330 123 (zákaznická podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potisk a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.cz

Kategorie


Cena dopravy

Cena dopravy

Společnost ADLER

Společnost Adler®, s hlavním sídlem v Ústí nad Labem, vznikla v roce 2000 a je výrobcem značkového reklamního textilu pro reklamní agentury i konečné spotřebitele. Je jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců reklamního textilu v České republice. Svým zákazníkům nabízí výrobky špičkové kvality, propracovaný design a výborný zákaznický servis.

V dubnu 2016 otevřela společnost nový moderní sklad a logistické centrum v Ostravě s kapacitou až 14,5 milionů kusů textilu, které se v dalších letech budou ještě rozšiřovat. Celý sklad se rozprostírá na ploše 11 500 m2 a vznikl během 6 měsíců. Díky moderní logistice je Adler® schopen denně vyexpedovat až 250 000 balíků a to vše do 24 hodin.

Dne 6. září 2016 otevřela společnost Adler® pobočku v Pekingu, aby tak mohla mít neustálý dohled nad svou produkcí a zároveň mohla lépe dodávat textil do celého světa.

Ekologie a odpovědnost

Zakladatelem společnosti Adler Czech je Martin Hausenblas, který je známým filantropem. Sám tvrdí, že smysl života našel v podpoře udržitelného rozvoje. Ten společně s Pavlem Neumannem začal s touto značkou v roce 1999 podnikat. V současnosti firma působí ve 13 zemích EU a jedním z jejích hlavních pilířů je ekologické chování. To je díky novému centru v Ostravě ještě lepší. Dochází zde k bezodpadové recyklaci, díky zateplení je hala úsporná a do budoucna má vedení v plánu její napájení pomocí fotovoltaiky. Recyklace probíhá společně s firmou EKO-KOM a.s., od které Adler® zpětně odebírá použité obaly a ty znovu využívá.

Společnosti Adler® záleží nejen na odpovědném chování k přírodě, ale také ke svým zaměstnancům. Proto je držitelem certifikátu pro bezpečné a zdravé pracoviště a respektování práv zaměstnanců (WRAP). Ze svých peněz podporuje mnoho charitativních projektů jako například Amnesty International, Dejme dětem šanci, Linku bezpečí či onkologické oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Adler® se zavazuje také k podnikání bez korupce.

Kvalita a férovost

Produkty značky Adler® se mohou pochlubit pečetí kvality Oeko-Tex Standard 100, který zaručuje, že se nepoužívají látky škodlivé pro lidské zdraví a životní prostředí. Společnost se také zavazuje k trvale udržitelnému rozvoji a šetrnosti k životnímu prostředí recyklací, správnou likvidací odpadů a posilováním povědomí a ekologickém chování. Firma se také pyšní dodržováním Fair Trade, což je prosazování dodržování sociálních a environmentálních standardů a hlavně spravedlivých cen za produkty z rozvojových zemí (např. bavlna). I přes veškerá tvrdá pravidla a množství certifikátů, nabízí v současné době společnost na 108 produktů s 3000 variacemi velikostí a barev. Barevná škála je také velmi pestrá s 56 odstíny.

V našem e-shopu si můžete koupit mnoho textilu značky Adler®.  Pokud najdete na svém textilu některé z těchto log, určitě jste nákupem neprohloupili. Ba naopak získali jste tím kvalitní oblečení uznávané značky, jež v roce 2017 díky svým obchodním výsledkům obdržela také ocenění Business Superbrands 2017.

 

Prémiová kolekce MALFINI PREMIUM odkazuje na luxusní a vysoce kvalitní oblečení s propracovanými střihy a detaily. Tato kolekce klade důraz hlavně na pohodlí a eleganci. Z této kolekce si u nás můžete vybrat:

Pánskou či dámskou košili Collar up

 Pánskou nebo dámskou mikinu Voyage

 či pánskou Softshellovou bundu Casual

 

V kolekci RIMECK naleznete velmi kvalitní a moderní pracovní oblečení. Výrobky z této kolekce jsou velmi pohodlné a praktické, zároveň ale také odolné a pečlivě zpracované. Outdoorová verze s označením RANGER je navíc doplněna o materiál CORDURA®. Ten je certifikovaný a používá se i v armádě.

Pracovní oblečení WOODY

Pracovní oblečení RANGER

 

Textil z kolekce PICCOLIO je střihově jednoduchý a především cenově dostupný. Můžete si vybrat z množství barev i velikostí a přitom si nevyprázdnit peněženku. Textil má odtrhávací cedulky a je velmi vhodný i na potisky.

                            

Ať už si vyberete cokoli, určitě budete spokojeni. Nezapomeňte, že textil této značky si u nás zároveň můžete nechat potisknout a tím ho ještě více pozvednout.



Ověřeno našimi zákazníky

98% zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz
Jak jsou recenze shromažďovány?

Nakupuji pravidelně a mám poze dobré zkušenosti.

Ověřený zákazník, 10 .07. 2020
*****

+ obchod má jen samé plus , super ochota , jednání , komunikace , mnoho zboží , ceny . Provedeno několik nákupů , a určitě né poslední . SUPER

Ověřený zákazník, 10 .07. 2020
*****

Supr obchod , kvalitní zboží !

Ověřený zákazník, 10 .07. 2020
*****